Futbal – 3.B vs 2.D

Za triedy nastúpili títo hráči:
3.B: Marko, Paľo, Matúš, Andrej, Peťo, Filip
2.D: Šipoš, Aymen, Miro, Lukáš, Maťo.

Zápas začal v ľahšom tempe, hra sa posúva medzi bránkoviskami oboch tried no kvôli dôslednému bráneniu sa hráči nevedia dostať k strele. Zo začiatku to vyzerá že zápas bude značne vyrovnaný no pomaly 3.B získva prevahu. Brankár Lukáš sa zdá byť však neprekonateľný, chytá všetky pokusy 3.B o gólovú strelu. 2.D však hrozí z protiútokov no nevedia sa prepracovať do stopercentnej šance. Hra sa znova trochu vyrovnáva no v tom po skrumáži pred bránkou 2.D dostáva Matúš loptu do siete. 2.D ledva rozohrala a už sa k lopte dostáva Andrej ktorý po strele z väčšej diaľky zvyšuje na 2:0 pre 3.B. Do konca polčasu môžeme vidieť už iba zopár zahodených šancí na oboch stranách no je vidieť že 3.B dominuje zápasu. Počas polčasovej prestávky strieda 3.B Matúša za Peťa, tesne po hvizde sa tak vyhrnula na 2.D s novými silami a hneď z prvej akcie zvyšuje Marko na 3:0. Ani po treťom góle 3.B v tlaku na bránu 2.D nepoľavuje avšak za Lukášov chrbát prešla len jedna strela ktorá opečiatkovala prvú žrď. 3.B zasa strieda, tento krát brankára Filipa za Matúša. Andrej hral rukou neďaleko bránkoviska 3.B a tak 2.D získava výhodu nepriameho kopu. Miro nahráva Šipošovi ktorý však peknou prízemnou strelou nedokázal prekvapiť brankára Matúša. 3.B ďalej kontroluje tempo hry ale žiadna z akcií im gólovú radosť neprináša až individuálny prienik Andreja rozvlní sieť Lukášovej brány. Aj keď 2.D hrozila z protiútokov a bola 3.B dlhý čas vyrovnaným súperom, zápas končí jednoznačným víťazstvo 4:0 pre 3.B.