Florbal – 2.B vs 2.D

Za 2.B nastupujú: Matúš, Adam Ž., Adam Š. a v bráne Kubo.
Za 2.D nastupujú: Miro, Aymen, Šípoš a brankár Lukáš

Rozhodca Šimon práve odpískal úvodné buly a druhácke triedy sa môžu pustiť do súboja. Prvý gól sa podarí dať Matúšovi z béčky. Béčka si však svoj náskok dlho neudržala a Šípoš nielenže hneď vyrovnáva, ale aj otáča stav na 1:2 pre déčku. Do konca tretiny déčka zvyšuje svoj náskok na 1:4. Triedy si vymenia strany a púšťajú sa do druhej tretiny. V druhej tretine sa pre zmenu viac darí béčke, ktorá dáva gól. A nie jeden. Dokonca vyrovnáva. Ku koncu tretiny sa Šípošovi ešte dvakrát po sebe podarí prekonať brankára béčky, ale béčka dokáže kontrovať ďalším gólom. Posledná tretina teda začína s tesným déčkarským náskokom. Tretina začala a Miro je v šanci. Je tu faul! A déčka dostáva šancu zvýšiť svoj náskok. Mirovi sa podarí tento nájazd premeniť a déčka tak vedie už o dva góly. Posledná tretina sa nesie v ich znamení. Béčka sa síce snaží dotiahnuť, ale nemá presnú mušku. Šípoš dáva jeden gól za druhým a aj jeho zásluhou sa podarí déčke zvíťaziť nad svojím rivalom 10:14.