Florbal – 3.C vs 1.A

Za prvákov nastúpili: Jakub, Filip, Martin, Jozef, Filip, Tomáš.
Za organizátorskú triedu hrali: Šimon, Braňo, Mišo a Filip

Dnes sme mali možnosť sledovať ďalší zaujímavý zápas a to medzi 3.C a 1.A. 3.C nastúpila v rovnakých ružových tričkách a už v dvadsiatej sekunde otvorila skóre. Prváci však na seba nenechali dlho čakať a rýchlou akciou vyrovnali. Následujúce minúty sa však hrali najmä pod taktovkou 3.C. Boli sme svedkami agresívnej hry, krásnych prihrávok a aj šikovných brankárov. Prvá tretina končí za stavu 10:1 pre tretiakov. Po zmene strán sme opäť svedkami rýchleho gólu 3.C. Prváci sa však cez prestávku nabudili a preto sledujeme rýchlejšiu hru. Po nešťastnej prihrávke prváka Mišovi sa tretiaci tešili ešte viac. Stav sa veľmi rýchlo zvyšuje a po druhej tretine 3.C vedie 17:6. Tretiu tretinu opäť otvára gólom Filip. Tretiaci motivovaní víťazstvom hrajú ešte rýchlejšie a agresívnejšie. Prváci sa však nedajú zahanbiť a snažia sa držať s tempom hry. Avšak skúsenosti a zohranosť tretiakov sa podpísali pod výsledok a zápas končí víťazstvom 3.C – 33:8.