Florbal – 1.B vs Oktáva

Za 1.B nastúpili: Matúš, Matej, Dávid, Tomáš a v bráne Denis
Za Oktávu nastúpili: Mišo A, Mišo R, Samo,Juraj, v bráne Martin a neskôr Ferenc

Prvá tretina sa nám začala a prváci dávajú hneď úvodný gól. Oktáva ale hneď vyrovnáva zásluhou Miša A. V prvej tretine ešte skóruje Matúš 3x. Oktáva stále drží krok s prvákmi, ale po prvej tretine prehrávajú o gól. Po prvej tretine robí Oktáva zmeny v zostave. Martina strieda v bránke Ferenc. Oktávu však nový brankár moc nepodržal a dostáva 5 gólov z hokejky Matúša. Oktáve sa ale tentoraz darilo držať krok s prvákmi a dali tiež 5 gólov. Druhá tretina sa nám pretiahla kvôli zraneniu Miša R z Oktávy. Takže do poslednej tretiny išli prváci s jednogólovým náskokom. Tretia tretina sa taktiež musela prerušiť kvôli príhovoru pani riaditeľky. Po skončení sa mohlo pokračovať a Oktáve odpočinok evidentne pomohol a darilo sa im viac. Podarilo sa jej vyrovnať a tak sa muselo hrať predĺženie. V tom sa od začiatku darilo viac prvákom až nakoniec sa podaril streliť gól Matúšovi, a tak 1.B vyhráva nad Oktávu 11:10.