Florbal – 4.D vs 4.C

Za 4.C nastúpili: Jakub, Milan, Gabo a brankár Jakub
Za 4.D nastúpili: Šulla, Sekera, Červenák a v bráne Mišo

Dnes sme mali možnosť pozrieť si zápas medzi dvoma štvrtáckymi triedami. Nastúpila prosti sebe 4.C a 4.D. Zo začiatku bol zápas vyrovnaný, no potom sa prejavila prevaha déčky a podarilo sa skórovať postupne každému z hráčov tejto triedy. Na konci sme mohli ešte vidieť pár pokusov o gól zo strany céčky, ale boli neúspešné. Druhá tretina začala v podobnom miernom tempe, a tak isto sa podarilo skórovať každému z déčkarskej triedy. Takže, po druhej tretine bol jasný stav a aj herná dominancia na strane déčkarov. Posledná tretina začala agresívnejšou hrou na oboch stranách a mali sme možnosť vidieť mnoho súbojov a pekných gólov po útokoch tria Sekerka, Šula, Červenák. Céčke sa podarilo streliť tri góly a tak iba upravili výsledok na 12:3 pre 4.D