Basketbal – Oktáva vs Septima

Oktáva nastúpila v zložení: Drak, DvojmeterPeter, Fyzik/Jordan, Mr.D, Pablo a Miško
Z
a septimu hrali: Špekulant, Melicher, Baltazár, Gašpar, Božidarka a Slavomírka

Úvodnú loptu si na začiatku získala na svoju stranu zásluhou Božidarky septima. Lopta im v rukách však dlho nevydrží. Oktáva má loptu už pevne vo svojich rukách. Strelecké skóre otvára DvojmeterPeter a onedlho pridáva další kôš do zbierky aj Mr.D. Náskok oktávy znižuje Baltazár. Oktáva sa cíti v ohrození, a preto pridáva na tempe. Máme možnosť vidieť krásnu akciu Mr.D- dáva jasle Špekulantovi a strieľa kôš. Skóre prvej štvrtiny upravuje ešte Pablo. Druhá štvrtina sa celá nesie v nadvláde oktávy, kedy po košoch Pabla, Draka, Mr.D, a Miška oktáva vedie 27:6. V tretej štvrtine vidíme ako septima načerpala nové sily a po košoch od Melichara a Slavomírky vyhrávajú túto štvrtinu. Posledná časť zápasu bola dosť vyrovnaná a oku lahodiaca pre bežného diváka. Zápas sa nakoniec končí 35:18 pre oktávu.