Florbal – Septima vs Kvinta

Za Septimu bojovali: Tobias, Moško, Logistika, Remi, Šeny a Dominik
Kvintu reprezentovali: Patrik, Mišo, Lukáš a brankár (hlboko sa ospravedlňujeme, ale nepamätáme si meno)

Máme tu úvodný hvizd. Septima si postupným tlakom vybojovala dvojgólové vedenie po pekných akciách Moška a Dominika. Ale ani kvinta sa nenechala zahanbiť a darí sa im pretlačiť loptu za bránkovú čiaru. Stav po prvej tretine 2:1 pre septimu. Hneď na začiatku druhej tretiny sa podarilo vyrovnať Patrikovi z kvinty. Do konca tretiny si tímy vytvárajú mnoho šancí po kombinačných akciách, ale obom tímom sa podarí skórovať iba raz. Do tretej tretiny vstupujú triedy s nerozhodným skóre. V nej padá až 7 gólov. Kvinta najprv zatlačila septimu a darí sa jej skórovať 3 krát, ale septima prestrieda svoju formáciu a darí sa im náskok zmenšiť. Nakoniec Moško strieľa víťazný gól a dáva tak hetrik vo svojom úvodnom zápase. Kvinta sa pokúsila ešte o pár akcií ale nepodarilo sa im už do konca zápasu zmeniť stav. Septima víťazí nad kvintou 7:6.