Futbal – Sexta vs 3.D

Za triedy nastúpili:
Sexta: Marko, Jožo, Obi, Granec, Marek
3.D: Malý pipík, Pribratý Adam, Brainy, Afričan, Žmolko

Rozohráva 3.D no sexta dôrazným napádaním skoro hneď získava loptu. Hrá sa raz na jednej, raz na druhej strane ihriska ale viacej práce má Pribratý Adam, brankár 3.D. 3.D však nevzdáva snahu útočiť a Malý pipík sa neúspešne snaží niekoľkokrát dostať cez obranu súpera. Zrazu sa lopty zmocňuje Marko ktorý sa preštrikuje cez celé ihirsko  a po peknej individuálnej akcii strieľa prvý gól sexty. 3.D ledva rozohrala a už je pri lopte znova Marko ktorý s prehľadom zvyšuje. Hra sa na chvíľu presúva pred bránu sexty ale 3.D stráca loptu a Granec nádherným centrom nachádza Obiho ktorý v súboji s brankárom nezaváhal a zvyšuje na 3:0 pre sextu. V závere prvého polčasu sexta znova dva krát skóruje, tento krát sú to Granec a Jožo. Ledva sa začal druhý polčas a po narážačke ako z učebnice ďalekonosnou strelou zvyšuje Granec už na 6:0. Striedavo sa dopredu tlačia obe triedy avšak ani jedna nedokáže pretaviť snaženie na gól. Marko a Malý pipík potvrdzujú rolu kapitánov svojich mužstiev a je ich na ihirsku najviac vidieť. 3.D ale vyzerá že našla recept ako ubrániť Marka lebo sa nedostáva k bránke tak často ako predtým a Afričan s Malým pipíkom začínajú aktívnejšie ohrozovať bránku sexty. 5 minút pred koncom však Marko strelou z diaľky zvyšuje na 7:0 a završuje tak hatrick. 3.D po Lukášovej strele z diaľky ešte kozmeticky upravuje výsledok. Sexta vyhráva vysoko 7:1.