Futbal – Tercia vs Príma A

Tercia hrala v zložení: kapitán Imro, Ctibor, Ivo, Matúš, Miklo a Keks
Prímu A reprezentovali: kapitán Imrišek, Samko Semko, Kubo, Jakub, Tomáš, Marko a Luky

Vo štvrtok po šiestej hodine bojovali triedy tercia a príma A. Hra sa začala za veľmi hlasného povzbudzovania terciánov. Fanklub nesklamal ani počas hry, kedy okrem kričania pridali aj tanečné kreácie, ktoré teda stáli za to 😀 Prvých 8 minút sa hral veľmi vyrovnaný futbal. Nemali sme ale možnosť vidieť ani jednu strelu na bránu. Prvý, no neúspešný pokus o otvorenie skóre sme videli od primana Jakuba. Na to hneď reagoval Ivo z tercie, ktorý strieľa prvý gól. Príma sa snaží dorovnať, ale ani po rohovom kope od Jakuba nedala prvý gól. Náskok tercie mal možnosť zvýšiť Miklo. Ten však triafa len horné brvno. Na konci prvej polovice zápasu to skúša na bránu zo stredu ihriska veľmi aktívny Imrišek. Neúspešne. Tesne pred prestávkou Ctibor zvyšuje náskok tercie. Stav po polovici hry 2:0 pre terciu. V druhej polovici hry vidieť obrovskú snahu primanov, ale nie a nie streliť gól. Tercia strieda a vidieť, že noví hráči su čerství. Kekso dáva tretí, a zároveň posledný gól. Zápas sa končí výsledkom 3:0 pre terciu.