Volejbal – Septima vs 4.C

Za septimu nastúpili: Tobo, Moško, Šeny, Klára, Bea
Za 4.C nastúpili: Bea, Milan, Kristián, Igor, Vladko, Danka

Máme za sebou ďalší volejbalový zápas. Sily si tentokrát zmerali organizátori zo septimy a 4.C. Obe triedy boli pekne zladené – 4.C bola v žltom a septima v červenom.

Zápas sa začal veľmi vyrovnane, hra bola svižná a mohli sme vidieť aj pár pekných akcií z oboch strán. Na podanie sa dostáva Moško, ktorý nám predvádza ukážkové podania, ale až nakoniec jeho podanie končí za zadnou čiarou. K lopte sa dostáva 4.C, ktorá sa snaží dotiahnuť na septimu. Videli sme pár smečov a septime chýba už len pár bodov do ukončenia setu. Na rad zas prichádza Moško a ako posledný servis skúša z výskoku, ale podanie končí v sieti. Loptu tým pádom dostávajú štvrtáci, ale oni tiež kazia podanie. Prvý set končí za stavu 25:16 pre septimu.

Na začiatku druhého setu má možnosť podávať 4.C. Lopta žiaľ končí v sieti. Na strane septimy podáva najprv Moško, potom Šeny a nakoniec Klára. Od každého z nich sme mohli vidieť pekné podania. Tento set je menej zaujímavý ako ten predošlý, keďže štvrtáci si nevedia dať rady s podaniami septimanov. Druhý set končí za stavu 25:9.

Septima vyhráva tento zápas 2:0 (25:16, 25:9)

Jeden komentár

  1. Skorumpovaná organizátorská buržoázia si zase prispôsobila pravidlá svojmu zvrátenému imperialistickému mysleniu, aby získali body na úkor pracujúcej triedy! We must overthrow the orgs!

Komentáre sú uzavreté.