Florbal – 1.A vs Septima

Za 1.A nastúpili: Filip, Filip, Božidara a brankár Martin
Za Septimu nastúpil: Vajčák, Remi, Juro, Dominik a v bránke Julo

Hneď na začiatku sa 1.A ujíma vedenia. Sledujeme vyrovnanú partiu, ale po úniku Filipa zvyšuje 1.A svoj náskok na 2:0. Božidara stojí v bránkovisku, a tak rozhodca Šimon nariadil trestné strieľanie. Vajčák túto príležitosť nevyužil. Z následnej akcie dáva Filip gól a zvyšuje na 3:0. Toto vedenie im však dlho nevydržalo a inkasujú gól z hokejky Vajčáka. 3:1. Tento mladý talent o chvíľu strieľa ďalší gól a znižuje na 3:2. S týmto výsledkom sa končí prvá tretina. Druhá tretina sa začína rovnako ako tá prvá a Filip dáva gól na 4:2. Vajčák z následnej akcie opäť znižuje (Vajčák is on fire? ). Ale pár sekúnd na to dáva Filip ďalší gól a rozdiel je opäť dva góly. Filip nie je spokojný s výsledkom a tak dáva gól. 6:3. T