Futbal – Oktáva vs Kvinta

Za Oktávu nastúpili: Samo, Mišo R., (kapitán) Morgan, Momo ATAK, Fyzik, Mišo A.
Za Kvintu nastúpili: Dino, (kapitán) Lovásko, Mišo, Majo, Patrik

Konečne za slnečného počasia začína zápas Oktávy a Kvinty. Oktáva sa ešte pred úvodným hvizdom snaží zastrašiť Kvintu pokrikom no kvinťania aj tak nebojácne nastupujú a getlemansky prenechávajú úvodnú rozohrávku starším. Od začiatku dostáva oktáva kvintu pod tlak a operuje na ich polovici, ani sa nenazdáme a už v druhej minúte otvára Mišo R. skóre a je 1:0 pre oktávu. Oktávanský tlak nepoľavuje ani v nasledujúcich minútach a aj keď sa kvinťania snažia pretlačiť dopredu z rýchlich protiútokov Mišo A. zvyšuje na 2:0 a o minútku na to na 3:0 pre oktávu. Gólová smršť oktávy pokračuje a Fyzik zvyšuje vo ôsmej minúte na 4:0 pre oktávu. Vyzerá to však že kvinta sa prebrala začína viacej útočiť no oktávania využívajú svoju fyzickú prevahu a nepúšťajú ich k strele na bránu. Kvinťanský brankár začína ale čarovať a preto za svoj chrbát púšťa iba jednu loptu z nohy Miša R. v poslednej minúte polčasu. Začiatok druhého polčasu vyzerá rovnako ako prvého, ledva sa začalo hrať a už oktáva vyletela na kvintu a Mišo R. kompletizuje hatrick gólom zo šestnástej minúty. Brankár kvinty naďalej čaruje a chytá jednu loptu za druhou, oktáve nepomáhajú ani časté striedania až napokon v dvadsiatej druhej minúte Mišo A. dáva svoj tretí gól zápasu. Do konca hry sa už oktáva nedokáže presadiť hlavne kvôli brankárovi kvinty, Dinovi, no ani kvinta si nevypracuje žiadnu sľubnú šancu. Zápas sa končí vysokým víťazstvom oktávy 7:0.