Futbal – Príma B vs Kvarta

Kvarta vyslala hráčov: Mišino, Pajty, Feši, Janči, Max, Belavy, Viktor a ženská zástupkyňa Berta
Za Prímu B hrali: Paťo, Martin, Adam, Matej a Ondrej

Rozohrala príma. Kvarta sa snažila zapôsobiť veľmi zaujímavými pohybmi…? Šikovný príman Paťo dal ukážkové jasle Fešimu. V štvrtej minúte sme videli prvý gól do bránky prímy od kapitána kvarty Mišina. Onedlho náskok zvyšuje Viktor. Aj napriek tomu, že brankár Martin z prímy predvádza vynikajúce zákroky, nestačí to na nebezpečných kvarťanov. Mišino a Viktor si pripisujú po jednom góle. Na prímu sa usmeje šťastie, a tak Paťo dáva priam neskutočný gól z polovice ihriska, ktorým sa ukončil prvý polčas. Druhú polovicu hry otvára pekným gólom Viktor. Pokračovalo sa gólmi Berty a Miša. Príme sa zásluhou ich kapitána Paťa podarí dať ich druhý gól. Mišina s Fešinom evidentne futbal prestal baviť, a tak sa presunuli do posilky. Aj napriek tomu kvarta víťazí 7:2.