Futbal – 2.B vs Kvinta

Kvintu reprezentovali: Majo, Miro, Paťo, Dino, Adam
Za 2.B nastúpili: Hudec, Suči, Kubo, Matúš, Marko

Zápas zasa začal pekne zhurta, už v druhej minúte sa pred bránu dostáva Marko a poľahky dostáva loptu za Dinov chrbát. Kvintu to však nezlomilo a naďalej sa prezentuje agresívnou hrou. 2.B ale stále útočí a kvintu často zachraňuje len výborne chytajúci brankár Dino. Avšak v siedmej minúte je znova prikrátky na Markovu strelu a tak Marko zvyšuje na 2:0. Zvyšok polčasu sa nesie v znamení nepremenených šancí na jednej aj druhej strane no Hudecovi sa podarí rozvlniť sieť dva krát z čoho je platný iba jeho gól z konca polčasu keďže jeho prvá strela prešla cez bočnú sieť. Začína sa druhý polčas a Adam z kvinty rýchlim gólom hneď na začiatku vracia kvintu do zápasu. Na jeho gól však vzápätí kontruje Hudec a vracia svojej triede trojgólový náskok. Chvíľu na to zahráva Paťo out a jeho rýchla nastrelená lopta sa odrazí od brániaceho hráča z druhej b do brány. Znova je rozdiel len dva góly a kvinta nevyzerá že by chcela zápas vzdať. Do konca zápasu však už  nedokáže znížiť ale naopak, dva krát inkasuje a to raz od Hudeca ktorý kompletizuje hatrick a raz od Sučiho. 2.B vyhráva 6:2.