Basketbal – 1.B vs 1.A

1.A za povzbudzovania triedneho profesora nastupuje v zložení: Vozy, Radka, Jakub, Filip, FiliPB, Dalibor a Dominik
1.B poslala hráčov: Patrik, Daniela, Duwid, Tomčo, Klára, Paťo

Skóre prváckeho derby otvára Dalibor z 1.A. 1.B hneď odpovedá v podaní pekného koša Danielky. Po tom, čo sfaulovali Kláru, prišiel trestný hod, a tak 1.B ide do vedenia. Druhú a tretiu štvrtinu áčkari nedávajú žiadnu šancu béčkarom. Tento basketbal sa hrá veľmi tvrdo a obetavo, no nečisto. Preto vidíme každú chviľu niekoho na zemi. Rozhodca však všetko vidí a strieľajú sa trestné koše. Posledná štvrtina sa nesie v duchu väčšej pohody. Hráči spolu s fanúšikmi sa zabávajú. 1.B je už mierne zúfalá a tak skúša zapojiť do hry aj prvky basketbalu :D. Zápas aj napriek tomu prehrávajú v pomere 6:14.