Florbal – 2.D vs 4.B

Hráči 2D: Lukáš, Miro, Maťo, Aymen
Hráči 4B: Get maj fo, Vezeň, Come on everybody, Skŕŕŕa, (tá) mangalica

Tento napínavý zápas bol otvorený známou hymnou 4Béé. To nabudilo 4.B a hneď po pár sekundách sledujeme výstrel Mangalice a gól! Po ďalšom góle od Get maj fo sa 2.D zobudila a vyrovnala na 2:2. Táto zrodená guráž sa očividne nepáčila 4.B a môžeme len spoza úkrytu pozorovať strely Get maj fo a Skŕŕŕa. Prvá tretina sa končí so skóre 7:2 pre 4.B.

Vyzerá to, že 2.D nabrala druhý dych a druhú tretinu odštartoval Miro svojím krásnym gólom (7:3). Ale neboli jediní, ktorí si oddýchli! Hneď po rozohrávke Skŕŕŕa strieľa 4B ďalší gól. Hneď za ním pokračujú jeho spoluhráči Mangalica a Get maj fo, ktorí nedajú protihráčom šancu a strieľajú jeden gól za druhým.

Tretia tretina je odštartovaná krásnou tímovou spoluprácou Skŕŕŕa a Come on everybody. 2.D sa naskytla príležitosť dať gól pri samostatnom nájazde, ale bohužiaľ nič. Záverečný gól tohto zápasu dáva Come on everybody a tak zápas končí 17:3 pre 4B.