Futbal – 4.C vs Sexta

Za 4.C hrali: Sedli, Bucko, Adam Peťo, Tomáš
Sextu reprezentovali: Martin, Jožo, Adam, Granec, Marko

Zápas začal celkovo vyrovnane. Hneď v prvých minútach sme si mohli všimnúť vzrastajúcu dominanciu 4.C. Toto vzápätí aj potvrdili prvým gólom hry v druhej minúte. Po rozohraní sa to však opäť vyrovnal a veľká snaha Sexty nevyšla navnivoč, keď v ôsmej minúte strelila svoj prvý gól (musím bohužiaľ poznamenať, že aj posledný) čím vyrovnala stav na 1:1. No 4.C na seba nenechala dlho čakať a o minútu na to strieľa svoj druhý gól (o strelcovi tohto gólu budeme ešte počuť). Sexta sa pokúša znovu vyrovnať niekoľkými peknými akciami, ktoré im naneštastie nevýdu. Spomenúť môžem len prekopnutie lopty až za mreže v 11-tej minúte, čo si odniesla akurát kapota neznámeho auta. V závere prvej polovice strelil Adam  (strelec aj predchádzajúceho gólu) z céčky tretí gól jeho triedy. Druhá polovica celá patrila 4.C. V prvej minúte strelil už spomínaný Adam svoj tretí gól hry….. a o minútu na to strelil ďalší, čím stav stabilizoval na 5:1 pre 4.C. Ostatných 13 minút sa céčka pokúšala svoj náskok ešte zvýšiť, čo sa im však už nepodarilo. Sexta taktiež skúšala zvýšiť svoje skóre a možno aj dorovnať, no ani im sa už nepodarilo skórovať. Zápas skončil 5:1 pre 4.C, ktorej štyri góly strelil Adam.