Futbal – Príma A vs Sekunda

Sekundu reprezentovali: Monko, Včielka Mája, Šindela, Dominik, Richard, Kubiiik
Za Prímu A nastúpili: Ruben, Tomáš, Lukáš, Jakub, Marko a Imro

Nabudený tím Prímy A po rozohrávke získava loptu a rozbieha viacero pekných akcií. Imro si s loptou robí čo chce, šikovne sa dostáva k bráne a skoro strieľa gól. O pár minút schytáva loptu do brucha hráč sekundy a odplata prichádza ani o necelú minútu, vo forme bolestivej strely do hráča Prímy. Onedlho strieľa Dominik prvý gól zápasu. Radosť Sekundy pokračuje, keď Dominik zvyšuje náskok na 2:0. Odpoveď Prímy na seba nenechá dlho čakať, Imrich strieľa z bočnej pozície krásny gól. Dominikovi znemožnili prienik do bránkoviska úmyselne neúmyselným kopom do nohy. Na začiatku druhej polovice brankár Marko skoro strieľa z bránky protihráčom gól. Včielka Mája zvyšuje náskok sekundy na finálny stav 3:1.