Volejbal – 1.A vs 4.C

Za 4.C sa predviedli: Lukyboy, Sedli, Bucko, Hesterka, Milka
Za 1.A nastúpili: Vozi, Martin, Lukáš, Filip B., Jakub, Barbora, Dominik
Úvod zápasu je veľmi rýchly, lebo Hesterka je na podaní a nie a nie pokaziť. Nakoniec o 12. loptách kazí a lopty sa konečne ujímajú prváci, ktorí žiaľ hneď kazia. Filip nám predvádza ako by malo vyzerať podanie a triafa prázdny stred. Na oboch stranách je vidieť zápal pre hru a chcenie vyhrať. 1.A sa doťahuje na rozdiel už len 7 bodov, ale zas sa Hesterka ujíma lopty. Na záver setu sme moji vidieť najdlhšiu a aj najkrajšiu výmenu hry, ktorá končí zlou komunikáciou na strane prvákov. Výsledok po prvom sete je 25:14 pre 4.C.

2. set otvára Lukyboy nechytateľným prasiatkom. Oba tímy sa troška hádajú, lebo u nich nastali problémy v komunikácii. Prváci ukazujú, že aj oni vedia hrať volejbal a dostávajú sa do vedenia 11:7, ale to im Hesterka nepustí a pri podaní sťahuje na 17:11 pre 4.C Martin sa pokúša znížiť vedenie štvrtákov a aj sa mu to darí, lebo jeho podanie štvrtáci nevedeli spracovať. Záver setu je veľmi napínavý, lebo prváci bojujú akoby im išlo o život. Na pomoc im prichádza aj Dominik z netradičky, ktorý možno troška rozptýlil súpera. Tento set sa prvákom žiaľ ani s pomocou nepodarilo vyhrať a prehrávajú ho 28:26.
Celkový výsledok zápasu je 2:0 pre 4.C