Volejbal – 3.D vs 4.D

4.D je v zoskupení: Draglebuch, Bohumír, Alfonz, Elvíra, Angelina
Za 3.D hrali: Wiliam, Sima, 18 už bolo, Brainy, Fapo, Staňa, Senecký mýtus
Zápas začína 3.D na podaní. Z tejto lopty vytvárajú štvrtáci krásnu akciu a Bohumír ju zakončuje smečom, ktorý 3.D nedokázala chytiť. Následne môžeme vidieť nesúhru na strane tretiakov, keď Fapo útočí na svojich hráčov. Štvrtáci sú veľmi dobre zohraní a predvádzajú nám ako sa má hrať volejbal až dokým Draglebuch neodpáli loptu na balkón. 3.D už nevie ako má chytať lopty tak sa aspoň pokúšajú s nohami, ale ani tým to nie je o moc lepšie. Set sa končí za stavu 25:11 pre 4.D.

Hneď po prvej lopte druhého setu, musíme mať technickú prestávku, lebo Draglebuchov tvrdý smeč končí v aute a odtiaľ sa následne odráža od stropu pod balkónom a odpadáva veľký kus omietky. Tu nám na asistenciu prichádza aj p.p. Vaško, ktorý nám priniesol metlu s lopatkou. Krátko po tom ako je v telocvični upratané sa pokračuje ďalej v hre a pri smečoch zo strany 4.D sa ozývajú poznámky „Pozor omietka“. Tretiaci si dali asi podobný cieľ v druhom sete ako štvrtáci a to obiť omietku, lebo skoro každá lopta sa odráža od stropu. Tento set bol veľmi rýchly, lebo 4.D si držala dobré podanie, s ktorým mali mladší déčkari problém a podliehajú im hladko 25:9.

Zápas sa končí za stavu 2:0 pre 4.D.